
Мікробраші в тубі - 100 шт / Рожевий ( аплікатори для брів та вій )
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MIC02-05
42,35 ₴/упаковка
Показати оптові ціниТуба - 100 шт
Мікробраші – це зручні інструменти одноразового типу, які необхідні для комфортного виконання більшості процедур з віями. Мають тонку робочу частину виготовлену з м'якого матеріалу і довгу ручку. Ними дуже зручно наносить знежирювач, клей, ремувер, склади для біозавивки та ламінування.
Кожен майстер який цінує свій час та гроші повинен мати у своєму арсеналі якісні і при цьому економічні інструменти.
Надійним помічником для Вас неодмінно стануть зручні та практичні мікробраші. Одноразові щітки, які спеціально використовуються для швидкого і точного нанесення препаратів при нарощуванні, біозавивці, видаленні старого татуажу ремувером, ламінуванні вій і брів і нанесенні напівперманентної туші. Найголовніше, що завдяки мікроаплікаторам Ви набираєте тільки ту кількість препарату яка вам потрібна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид засобу для тату, татуаж, пірсинг | Хна |
| Тип пігменту | Гліцериновий (кремовий) |
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 0 мл |
| Термін придатності засобу | 0 міс |
| Колір | Рожевий |
| Тип аромату | Амброві |
| Тип матеріалу та засобу | Смола |
| Довжина вій | 0 мм |
| Об'єм засобу | 0 мл |
| Консистенція | Суха |
| Ширина | 0 мм |
| Вигин вій | L+ |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Товщина | 0 мм |
| Тип засобу | Клінсер |
| Довжина: | 0 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Матеріал вій | Штучні |
| Тип інструмента | Пінцет |
| Форма робочих країв інструмента | Пряма |
| Кількість | |
| Кількість | 100 шт |
- Ціна: 42,35 ₴/упаковка



