
Об'єктив макро лінза для телефону Рожева 2 в 1 / 4k HD (макролінза для телефону макро та фішай 0.45х37мм и 12.5х37мм)
- Немає в наявності
- Код: X045-2
220 ₴
📸Лінза Рожева для зйомки📸
😍Відмінний помічник для ваших незрівнянних фотографій😍
🌸Універсальна лінза 2 в 1 для телефону та планшету, підходить для всіх мобільних пристроїв🌸
Комплектація:
✅1 ширококутний об'єктив
✅1 макрооб'єктив
✅1 кліпса тримач
✅2 захисних ковпачка
✅1 захисний чохол-сумка
У комплекті:
✅0.45×37 ширококутний об'єктив
✅12.5×37 макрооб'єктив для майстрів beauty , що дає можливість бачити навколишній світ ближче, ніж будь-коли раніше
✅Знімний м'який гумовий затискач легко регулюється та не залишає пошкоджень на вашому мобільному пристрої
✅Зручна сумочка збереже лінзи
Портативність та довговічність:
✅Комплект об'єктивів виготовлений з високоякісних матеріалів, які є запорукою міцності та довговічності
✅Унікальний дизайн об'єктива робить його стильним та витонченим
✅Він легко поміщається в кишеню і завжди буде під рукою
Інструкція з експлуатації:
Притуліть до обʼєкту зйомки та потрохи повільно віддаляйте щоб зловити фокус камери.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Для мобільного пристрою |
| Байонет | Pentax Q |
| Тип об'єктива | Універсальний |
| Фокусна відстань min | 10 мм |
| Фокусна відстань max | 800 мм |
| Світлосила | Постійна |
| Особливості | Стабілізація зображення |
| Значення світлосили | f/4.0 |
| Фізичний розмір матриці | 4/3" |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал виготовлення лінзи | Стекло |
- Ціна: 220 ₴










