
Мікробраші в пакеті - 100 шт / Світло - Фіолетовий ( аплікатори для брів та вій )
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MIC03-29
29,41 ₴/упаковка
Показати оптові ціниПаковання - 100 шт
Мікробраші – це зручні інструменти одноразового типу, які необхідні для комфортного виконання більшості процедур з віями. Мають тонку робочу частину виготовлену з м'якого матеріалу і довгу ручку. Ними дуже зручно наносить знежирювач, клей, ремувер, склади для біозавивки та ламінування.
Кожен майстер який цінує свій час та гроші повинен мати у своєму арсеналі якісні і при цьому економічні інструменти.
Надійним помічником для Вас неодмінно стануть зручні та практичні мікробраші. Одноразові щітки, які спеціально використовуються для швидкого і точного нанесення препаратів при нарощуванні, біозавивці, видаленні старого татуажу ремувером, ламінуванні вій і брів і нанесенні напівперманентної туші. Найголовніше, що завдяки мікроаплікаторам Ви набираєте тільки ту кількість препарату яка вам потрібна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид інструменту | Пінцет |
| Довжина вій | 0 мм |
| Вигин вій | LU |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Об'єм засобу | 0 мл |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 0 мм |
| Тип засобу | Клінсер |
| Матеріал | Пластмаса |
| Матеріал вій | Натуральні |
| Ширина | 0 мм |
| Консистенція | Тверда |
| Призначення | Для вій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матеріалу та засобу | Вії шовкові |
- Ціна: 29,41 ₴/упаковка



