-15%
KWADRON Optima 25/3 RLLT опаковання (картриджі для татуажу)
- Готово до відправки
- Код: KWO-0.25/3RLLT-A
1 200 ₴/упаковка
1 020 ₴/упаковка
Преміум картриджі Kwadron з повноцінною мембраною!
Голки Kwadron Optima дозволяють зробити чудовий і ідеальний перманентний макіяж. З унікальною системою стабілізації – надгострими голками, що забезпечує їх довговічність та міцність.
Картридж виготовлений з медичного пластику, що знижує тертя між голкою та корпусом та забезпечує високу культуру роботи. Інтегрована потужна система голок з наконечником гарантує безпеку та гігієну найвищих стандартів.
Кожен картридж Kwadron Optima PMU упакований у одноразову стерильну упаковку. In Cartridges також включає систему мембранного типу, яка забезпечує достатній захист від зворотного потоку чорнила.
Голки для татуажу Kwadron – це новинка та революція в індустрії перманентного макіяжу.
Голки найвищої якості. Продукт створений та присвячений перманентному макіяжу.
| Основні | |
|---|---|
| Вид інструменту | Картридж для тату |
| Матеріал інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Виробник | Kwadron |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Рожевий |
| Вага інструменту | 5 г |
| Застосування | Одноразове |
| Довжина інструменту | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Параметри татуювальних голок | |
| Тип голки | Традиційна |
| Захисне вуглецеве покриття голки | Ні |
| Заточка голки | L (Long) |
| Конфігурація напайки голок | RL |
| Кількість голок напаяних на штангу | 3 шт. |
| Глибина проникнення голки | 1 мм |
| Діаметр голки | 0.25 мм |
- Ціна: 1 020 ₴/упаковка


