
Стоматологічні нагрудники (двошарові вологостійкі) Чорний 33х46 см - уп / 50 шт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DDB-02BA
600 ₴/упаковка
Показати оптові ціниНагруднички чорні
Упаковка - 50 шт
330х460 мм
Одноразові серветки "слинявчики", що захищають одяг пацієнта від забруднення під час процедур. На прийомі у дантиста можливе забруднення одягу пацієнта слиною, кров'ю, медичними препаратами, тощо. Оптимальним захистом у разі є нагрудник одноразового використання.
- Серветка двошарова: перший шар – абсорбує вологу, другий шар – водонепроникний поліетилен.
Виробник 🇺🇦 Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виготовлення | Бавовна |
| Використання | Одноразове |
| Застібка | Магнітна |
| Колір | Чорний |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Стать | Унісекс |
| Кількість в наборі | 0 шт. |
| Стан | Новий |
| Інструменти для коффердама | Кламп |
| Файл | Medium |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 0 мм |
| Тип інструмента | Набір |
| Діаметр | 0 мм |
| Довжина: | 0 мм |
| Розмір | ASS |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип | Подушка |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Два шари: папір + поліетилен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матеріалу | Комбінований |
| Тип виробу | Нагрудна |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Еластична тасьма по краю | Ні |
| Застежка | Без застежки |
| Розмір жіночого одягу | 50 |
| Розмір чоловічого одягу | 60 |
| Основні атрибути | |
| Стерильні | False |
| Розмір серветки | 33х44 см |
- Ціна: 600 ₴/упаковка








