
Стоматологічні нагрудники-серветки (тришарові вологостійкі) М'ятно-зелений 33х46 см - уп / 50 шт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: DDB-32M
67,82 ₴/упаковка
Показати оптові ціниНагруднички м'ятно-зелені
Упаковка - 50 шт
330х460 мм
Одноразові серветки "слинявчики", що захищають одяг пацієнта від забруднення під час процедур. На прийомі у дантиста можливе забруднення одягу пацієнта слиною, кров'ю, медичними препаратами, тощо. Оптимальним захистом у разі є нагрудник одноразового використання.
- Серветка тришарова: обидва зовнішні шари із 100% целюлозного матеріалу – що абсорбують вологу, внутрішній шар – водонепроникний поліетилен.
Виробник 🇺🇦 Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Україна |
| Стерильні | Ні |
| Розмір серветки | 33х44 см |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Інструменти для коффердама | Кламп |
| Файл | Medium |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 0 мм |
| Тип інструмента | Набір |
| Діаметр | 0 мм |
| Довжина: | 0 мм |
| Розмір | ASS |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Тип | Подушка |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Три шари: папір + поліетилен + папір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип матеріалу | Комбінований |
| Тип виробу | Нагрудна |
| Міжнародний розмір | S-M |
| Еластична тасьма по краю | Ні |
| Застежка | Без застежки |
| Розмір жіночого одягу | 50 |
| Розмір чоловічого одягу | 60 |
- Ціна: 67,82 ₴/упаковка

