
Роторна машинка Mast Archer Wireless Battery для татуажу та мікропігментації (Чорний, довгохід від DragonHawk)
- Немає в наявності
- Код: WQP-010
7 294,12 ₴
</p>
Dragonhawk MAST Archer
Гарантійний строк: 6 місяцівp>
<span style="font-size:14px"> Це бездротова тату ручка з удосконаленою системою передач, яка забезпечує плавну, м'яку та тиху роботу та підходить для будь-якого стилю.
Ця бездротова тату машинка має РК-дисплей і напругу, що легко регулюється. Для повної зарядки потрібно 2 години, що дозволяє працювати нею 6-8 годин (залежно від обраної потужності).
Dragonhawk MAST Archer проста в експлуатації, легко поміщається у бар'єрний захист та дозволяє оперативно змінювати картриджі, маючи сумісність із усіма популярними моделями.
Довжина ходу: 3,5 мм
Робоча напруга: 5-12 В
Швидкість: 12 В - 1050 об/мин
Діаметр: 32 мм
Довжина: 132 мм
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | Апарат для татуажу |
| Вид комплектуючого | Кліп-корд |
| Виробник | DragonHawk |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча напруга | 5 В |
| Максимальна робоча напруга | 12 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість голок | 1000 шт. |
| Колір | Синій |
| Довжина ходу голки (мм) | 3.5 мм |
| Параметри обладнання для тату і татуажу | |
| Тип обладнання | Роторний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал виготовлення корпусу | Алюміній |
| Швидкість руху голки | 134 уд/сек |
| Електронна панель | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Змінна ручка | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Вага обладнання | 186 г |
| Параметри комплектуючого | |
| Застосування | Багаторазове |
| Матеріал виготовлення комплектуючого | Гума |
| Вид гумки | Двостороння |
| Діаметр | 2 мм |
- Ціна: 7 294,12 ₴

