Mast P20
Це зручна у використанні тачка, що підходить для професіоналів будь-якого рівня.
Він пропонує повний контроль над процедурами та оснащений ходом 2,5 мм, що робить його універсальним та придатним для всіх типів шкіри, зводячи при цьому до мінімуму травмування шкіри клієнта. Машина оснащена інтерфейсом OLED-дисплея, що дозволяє легко регулювати швидкість та напругу.
Крім того, його конструкція вимагає мінімального обслуговування, що дозволяє зосередитися на роботі, а не на обслуговуванні пристрою.
Вхідна напруга: 3,7 В
Вихідна напруга: 4-10 В
Місткість акумулятора: 1000 мАг
Час зарядки: 2 години
Вага: 122 г
Хід: 2,5 мм
Функція: Миттєвий запуск
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | Машинка для тату |
| Вид комплектуючого | Блок живлення |
| Виробник | Mast |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча напруга | 4 В |
| Максимальна робоча напруга | 10 В |
| Потужність | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість голок | 1000 шт. |
| Колір | Синій |
| Довжина ходу голки (мм) | 2.5 мм |
| Роз'єм | RCA |
| Параметри обладнання для тату і татуажу | |
| Тип обладнання | Роторний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Швидкість руху голки | 200 уд/сек |
| Електронна панель | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Змінна ручка | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0 м |
| Вага обладнання | 122.5 г |
| Параметри комплектуючого | |
| Застосування | Багаторазове |
| Вид гумки | Двостороння |
| Діаметр | 24.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Термін придатності | 6 міс |
| Об'єм | 0 л |
| Ширина | 24.5 мм |
| Довжина: | 0 мм |
| Тип аксесуара для татуювань і пірсингу | Трафарет |
- Ціна: 7 058,82 ₴











