-15%
Модульний картридж для тату та татуажу з повноцінною мембраною KWADRON (25/1 RLLT)
- Готово до відправки
- Код: KWB-0.25/1RLLT
60 ₴
51 ₴
Преміум картриджі Kwadron з повноцінною мембраною!
Картриджі Kwadron незамінні для професійного майстра тату та татуажу, дає відчуття плавності, технічності та безпеки виконання тату та татуажу. Картриджі Квадрон - це якість та зручність у роботі для професіоналів.
ФУНКЦІОНАЛ
1. Мембрана безпечна система (не дає фарбі потрапити в машинку чи утримувач)
2. Прозорий накінечник – найкраща видимість
3. Низький профіль та покращена подача чорнила
4. Використання висококласної сталі та точне паяння голок, потрійний контроль.
ДЕТАЛІ
- Сумісні з усіма системами типу Chayenne і будь-якими тримачами для картриджів.
- Голки виготовлені із нержавіючої медичної сталі 316 марки.
- Медичний прозорий пластик наконечників.
- 20 картриджів у коробці.
- 100% EO Gas стерилізовані та упаковані в індивідуальний блістер.
| Основні | |
|---|---|
| Вид інструменту | Картридж для тату |
| Матеріал інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Виробник | Kwadron |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Коричневий |
| Вага інструменту | 1 г |
| Застосування | Одноразове |
| Довжина інструменту | 1 мм |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Параметри татуювальних голок | |
| Тип голки | Традиційна |
| Захисне вуглецеве покриття голки | Ні |
| Заточка голки | L (Long) |
| Конфігурація напайки голок | RL |
| Кількість голок напаяних на штангу | 1 шт. |
| Глибина проникнення голки | 1 мм |
| Діаметр голки | 0.25 мм |
- Ціна: 51 ₴








