
Роторна машинка MAST Tour Mini (WQ366) для татуажу та мікропігментації (Зелений - короткохід від DragonHawk)
- Немає в наявності
- Код: WQ366-11
3 000 ₴
MAST Mini Tour (WQ366)
Гарантія від виробника 6 місяців
Тип: Модульна машинка для татуажу та мікропігментації
Пакування: Заводське пакування виробника
Комплектація: Запасні ущільнювачі (гумки), Машинка, Фірмовий кліп-корд для машинки
Матеріал: Авіаційний алюміній
Діаметр: 22 мм
Довжина: 88 мм
Вага: 82 г
Роз'єм: RCA
Сумісність: Призначена для перманентного макіяжу
Гарантія: 6 місяців від виробника
Призначення: Для роботи винятково з модульними картриджами
Мотор: Japan OEM 8W
Робота з голками: Від 1 до 25 RL / RS / RM
Вольтаж для зафарбування: Зафарбування 6 - 8 V
Вольтаж для контуру:
Контур – 5 - 7.5 V
Губи – 6 V
Брови – 6.5 V
Тип роботи: Універсальна машинка для всіх типів робіт
Оберти за хвилину: 8000 об/хв
Сумісність з блоками: Від 1.5 А
Виліт голки: від 0 до 4.5 мм
Хід голки: 3.5 мм
Особливість: Глушник вібрації, ідеальна машинка для ПМ та мікропігментації, ідеально збалансована вага у центрі машинки. Корпус машинки зовні можна протирати дезінфікуючими засобами. Добре себе показує у маятниковій техніці та пудровому напиленні, ідеальне співвідношення розміру машинки з вагою. Відсутність затримок запуску.
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | Апарат для татуажу |
| Вид комплектуючого | Кліп-корд |
| Виробник | DragonHawk |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча напруга | 5 В |
| Максимальна робоча напруга | 8 В |
| Потужність | 24 Вт |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Параметри обладнання для тату і татуажу | |
| Тип обладнання | Роторний |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Матеріал виготовлення корпусу | Алюміній |
| Швидкість руху голки | 134 уд/сек |
| Електронна панель | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Змінна ручка | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Вага обладнання | 82 г |
| Параметри комплектуючого | |
| Застосування | Багаторазове |
| Матеріал виготовлення комплектуючого | Гума |
| Вид гумки | Двостороння |
| Діаметр | 2 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 000 ₴








