
Мікробраші в тубі - 100 шт / Блакитний ( аплікатори для брів та вій )
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MIC02-02
42,35 ₴/упаковка
Показати оптові ціниТуба - 100 шт
Мікробраші – це зручні інструменти одноразового типу, які необхідні для комфортного виконання більшості процедур з віями. Мають тонку робочу частину виготовлену з м'якого матеріалу і довгу ручку. Ними дуже зручно наносить знежирювач, клей, ремувер, склади для біозавивки та ламінування.
Кожен майстер який цінує свій час та гроші повинен мати у своєму арсеналі якісні і при цьому економічні інструменти.
Надійним помічником для Вас неодмінно стануть зручні та практичні мікробраші. Одноразові щітки, які спеціально використовуються для швидкого і точного нанесення препаратів при нарощуванні, біозавивці, видаленні старого татуажу ремувером, ламінуванні вій і брів і нанесенні напівперманентної туші. Найголовніше, що завдяки мікроаплікаторам Ви набираєте тільки ту кількість препарату яка вам потрібна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Інструмент для анестезії |
| Тип інструменту | Аплікатори |
| Інструманти для кофедрама | Пробойник |
| Довжина | 0 мм |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Колір | Фіолетовий |
| Розмір | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Діаметр | 1 мм |
| Товщина | 1 мм |
- Ціна: 42,35 ₴/упаковка



