-93%
Щіточки для вій та брів нейлонові - 1 шт / Глітерний - Фіолетовий
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: BEEN02-56AA
від 11,50 ₴
від 0,80 ₴
Показати оптові ціниПродаж лише пакованнями
Щіточки для брів і вій в пакованні 50 шт
✅ Яскравий і необхідний аксесуар для догляду за віями та бровами.
✅ Ідеально розділяє та прочісує вії.
✅ Укладає брові волоски в потрібну форму.
✅ Для ламінування, нарощування вій і укладання брів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид інструменту | Щітка для розчісування вій |
| Довжина вій | 0 мм |
| Вигин вій | CC |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Об'єм засобу | 0 мл |
| Колір | Фіолетовий |
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Товщина | 0 мм |
| Тип засобу | Клінсер |
| Матеріал | Нейлон |
| Матеріал вій | Штучні |
| Ширина | 0 мм |
| Консистенція | Суха |
| Призначення | Для вій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Набір |
| Об'єм | 0 л |
| Тип олівця | З пензлем |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Гіпоалергенно | Да |
| Водостійкість | Да |
| Корпус олівця | Пластиковий |
| Колір/Відтінок | Фіолетовий |
| Сфера застосування олівця | Для очей і брів |
| Довжина: | 0 мм |
- Ціна: від 0,80 ₴



