-15%
Картридж Mast Cyber 0801RL (0.25/1RLLT) - (картриджі для перманентного макіяжу та тату)
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: MAC-0801RLLT
35,29 ₴
30 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
CARTRIGES MAST CYBER Professional Tattoo
Картриджі з повноцінною мембраною ы стабілізатором для татуювання та перманентного макіяжу.
Високоякісні картриджі з унікальною стабілізацією та еластичною мембраною для професійних майстрів.
Для будь-якого типу тату-машин без винятку. Точні голки та ідеальна форма.
Коректне поєднання голки та носика забезпечує стабільність та плавну безперешкодну подачу пігменту.
Кожна голка полірована і має гладку свічку, що дозволяє їй легко ковзати в патроні – картриджі, відцентрований хід голок, що виключає люфт – хвороба більшості картриджів.
Наконечник картриджа прозорий і має максимальну видимість, що зручно та необхідно під час роботи.
Всі картриджі оснащені надійною мембраною, надійним фільтром, через який ніщо не потрапить у вашу машинку.
Висока якість голок та їх видатна точність. Завдяки гладкій ходовій частині менше травмує шкіру та виключають дискомфорт для клієнта.
Кожен модуль оснащений силіконовою насадкою (стабілізатором), завдяки котрій процес стає ще комфортнішим.
Кожен картридж пройшов повну дезінфекцію етиленоксидом та упакований в одноразову упаковку. На всіх етапах виробництва продукція проходить суворий контроль якості.
Характеристики:
- Тип паяння: Round Liner
- Заточка голок: Long Taper 5 мм
- Тип голок: Звичайні
- Рекомендовані для: Контуру, тонких ліній, написів та детальних робіт
- Матеріал: Нержавіюча хірургічна сталь
- Діаметр голки: 0,25 мм
- У коробці: 20 шт
- Вага коробки: 100 г
- Виробник: Mast (Dragon Hawk)
Картриджі Mast Cyber підходять для роботи з усіма машинками стандарту Mast, Defenderr, Cheyenne, Scorpion, Proton, InkJecta, Vertigo, Xion S і тп.
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | Машинка для тату |
| Вид комплектуючого | Тату картриджі |
| Виробник | DragonHawk |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча напруга | 0 В |
| Максимальна робоча напруга | 0 В |
| Потужність | 0 Вт |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Кількість голок | 1 шт. |
| Колір | Синій |
| Довжина ходу голки (мм) | 3.5 мм |
| Роз'єм | RCA |
| Параметри обладнання для тату і татуажу | |
| Тип обладнання | Універсальний |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Швидкість руху голки | 200 уд/сек |
| Електронна панель | Ні |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Змінна ручка | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 0 м |
| Вага обладнання | 0 г |
| Параметри комплектуючого | |
| Застосування | Одноразове |
| Вид гумки | Двостороння |
| Діаметр | 0.25 мм |
| Основні атрибути | |
| Вага | 12 г |
- Ціна: 30 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.










