-15%
Мікробраші в пакеті - 100 шт / Глітерний - Золотий ( аплікатори для брів та вій )
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MIC04-42
32,94 ₴/упаковка
28 ₴/упаковка
Показати оптові ціниПаковання - 100 шт
Мікробраші – це зручні інструменти одноразового типу, які необхідні для комфортного виконання більшості процедур з віями. Мають тонку робочу частину виготовлену з м'якого матеріалу і довгу ручку. Ними дуже зручно наносить знежирювач, клей, ремувер, склади для біозавивки та ламінування.
Кожен майстер який цінує свій час та гроші повинен мати у своєму арсеналі якісні і при цьому економічні інструменти.
Надійним помічником для Вас неодмінно стануть зручні та практичні мікробраші. Одноразові щітки, які спеціально використовуються для швидкого і точного нанесення препаратів при нарощуванні, біозавивці, видаленні старого татуажу ремувером, ламінуванні вій і брів і нанесенні напівперманентної туші. Найголовніше, що завдяки мікроаплікаторам Ви набираєте тільки ту кількість препарату яка вам потрібна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид інструменту | Щітка для розчісування вій |
| Вид матеріалу і засоби | Смола |
| Довжина вій | 0 мм |
| Вигин вій | CC |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Об'єм засобу | 0 мл |
| Колір | Блакитний |
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Товщина | 1 мм |
| Тип засобу | Клінсер |
| Матеріал | Нейлон |
| Матеріал вій | Штучні |
| Ширина | 1 мм |
| Консистенція | Суха |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1 мм |
- Ціна: 28 ₴/упаковка



