
Кліп-корд RCA (ромашка) Кутовий / Блакитний 1.8 м (для тату машинок від ForMe)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CFR002-23
300 ₴
Показати оптові ціниХарактеристики:
Матеріал: Силікон
Роз'єм: RCA
Довжина: 1.8 метри
Вага: 25 г
Колір: Блакитний
Виробник: ForMe
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид засобу для тату, татуаж, пірсинг | Пігмент для татуажу |
| Тип пігменту | Гліцериновий (кремовий) |
| Виробник | Forme |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 0 мл |
| Термін придатності засобу | 0 міс |
| Колір | Блакитний |
| Застосування | Багаторазове |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Максимальна робоча напруга | 50 В |
| Мінімальна робоча напруга | 3 В |
| Тип комплектуючого | Кліп-корд |
| Параметри обладнання для тату та татуажу | |
| Вага обладнання | 25 г |
| Електронна панель | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Тип обладнання | Універсальний |
| Кількість швидкостей роботи | 6 |
| Змінна ручка | Ні |
| Параметри комплектуючого | |
| Матеріал виготовлення комплектувального | Гума, Силікон |
| Діаметр | 2 мм |
- Ціна: 300 ₴









