-93%
Одноразові макробраші - пензлики для макіяжу - аплікатори Глітерний Зелений (1 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MAC02-22A
10,29 ₴
0,72 ₴
Показати оптові ціниПродаж лише пакованнями
💚Макробраші 💋💄💖 Упаковка - 50 шт💚
Зручні одноразові мультифункціональні інструменти, які одночасно можуть виконувати роль пензликів для макіяжу, бути аплікатором для губної помади та блиску, служити макробрашами для процедур з віями та бровами – безумовні фаворити будь-якого б'юті-арсеналу.
Вони складаються з пластикової основи та м'якого скошеного накінечника з ніжними волокнами.
Дозволяють якісно та акуратно наносити необхідні засоби та препарати, точно дозувати їх, сприяють економній та раціональній витраті, підвищують рівень гігієни.
✅Відрізняються комфортом, легкістю, практичністю та економічністю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид інструменту | Ковпачок |
| Вид матеріалу і засоби | Дебондер, Клей, Смола |
| Довжина вій | 0 мм |
| Вигин вій | CC |
| Форма робочих країв інструменту | Закруглені кінці |
| Об'єм засобу | 0 мл |
| Колір | Зелений |
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Товщина | 4 мм |
| Тип засобу | Клінсер |
| Матеріал | Пластмаса |
| Матеріал вій | Штучні |
| Ширина | 0 мм |
| Консистенція | Кремова |
| Призначення | Для брів |
| Кількість | 50 шт. |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина ручки | 68 мм |
| Вага | 21 г |
| Довжина: | 80 мм |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Довжина ворсу | 12 мм |
| Комплектація пензликами | Аплікатор |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Макробраш |
| Матеріал ворса | Синтетичний |
| Застосування | Одноразове |
| Тип персля | Аплікатор |
| Комплектація пензлика | Спонж |
- Ціна: 0,72 ₴


