-99%
Мікробраші - 1 шт / Глітерний - Золотий ( аплікатори для брів та вій )
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MIC04-42A
28 ₴
0,28 ₴
Показати оптові ціниПродаж лише пакованням
Паковання - 100 шт
Мікробраші – це зручні інструменти одноразового типу, які необхідні для комфортного виконання більшості процедур з віями. Мають тонку робочу частину виготовлену з м'якого матеріалу і довгу ручку. Ними дуже зручно наносить знежирювач, клей, ремувер, склади для біозавивки та ламінування.
Кожен майстер який цінує свій час та гроші повинен мати у своєму арсеналі якісні і при цьому економічні інструменти.
Надійним помічником для Вас неодмінно стануть зручні та практичні мікробраші. Одноразові щітки, які спеціально використовуються для швидкого і точного нанесення препаратів при нарощуванні, біозавивці, видаленні старого татуажу ремувером, ламінуванні вій і брів і нанесенні напівперманентної туші. Найголовніше, що завдяки мікроаплікаторам Ви набираєте тільки ту кількість препарату яка вам потрібна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Комплектація пензликами | Аплікатор |
| Матеріал ворсу | Змішаний ворс |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 2 мм |
| Довжина ворсу | 2 мм |
| Довжина рукоятки | 80 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Вага | 1 г |
| Колір | Жовтий |
| Кількість | 100 шт. |
| Тип засобу | Очиститель кистей |
| Кількість в пакованні | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип інструмента | Мікробраш |
| Форма робочих країв інструмента | Пряма |
- Ціна: 0,28 ₴


