
Щіточки для вій та брів нейлонові - 1 шт / ручка Глітерний Прозорий - ворс Фіолетовий
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: BEEN04-92A
11,50 ₴
Показати оптові ціниПродаж лише пакованнями
Щіточки для брів і вій в пакованні 50 шт
✅ Яскравий і необхідний аксесуар для догляду за віями та бровами.
✅ Ідеально розділяє та прочісує вії.
✅ Укладає брові волоски в потрібну форму.
✅ Для ламінування, нарощування вій і укладання брів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засобу | Набір |
| Область застосування | Брови, Вії |
| Колір і відтінок фарби | Безбарвний |
| Класифікація косметичного засобу | Професійна |
| Гіпоалергенний | Так |
| Об`єм | 0 мл |
| Вага | 0 г |
| Довжина | 0 мм |
| Вміст активатора, % | 0 |
| Набір | Так |
| Тип матеріалу та засобу | Смола |
| Довжина вій | 0 мм |
| Об'єм засобу | 0 мл |
| Вигин вій | L+ |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Товщина | 0 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Тип інструмента | Щітка для розчісування вій |
| Форма робочих країв інструмента | Пряма |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
| Гіпоалергенно | Так |
- Ціна: 11,50 ₴







