-20%
Одноразові макробраші - пензлики для макіяжу - аплікатори Золотий (50 шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: MAC02-21
45 ₴/упаковка
36 ₴/упаковка
Показати оптові ціни💛Макробраші 💋💄💖 Упаковка - 50 шт💛
Зручні одноразові мультифункціональні інструменти, які одночасно можуть виконувати роль пензликів для макіяжу, бути аплікатором для губної помади та блиску, служити макробрашами для процедур з віями та бровами – безумовні фаворити будь-якого б'юті-арсеналу.
Вони складаються з пластикової основи та м'якого скошеного накінечника з ніжними волокнами.
Дозволяють якісно та акуратно наносити необхідні засоби та препарати, точно дозувати їх, сприяють економній та раціональній витраті, підвищують рівень гігієни.
✅Відрізняються комфортом, легкістю, практичністю та економічністю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | D&A |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пензля | Аплікатор |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 4 мм |
| Довжина ворсу | 12 мм |
| Довжина рукоятки | 68 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вага | 21 г |
| Кількість | 50 шт. |
| Тип засобу | Очиститель кистей |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Комплектація пензликами | Аплікатор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 50 шт. |
| Тип інструмента | Щітка для розчісування вій |
| Матеріал ворса | Змішаний ворс |
| Застосування | Одноразове |
| Тип персля | Аплікатор |
| Комплектація пензлика | Спонж |
| Тип матеріалу та засобу | Дебондер, Клей, Смола |
| Довжина вій | 0 мм |
| Об'єм засобу | 0 мл |
| Вигин вій | CC |
| Товщина | 2 мм |
| Форма робочих країв інструмента | Заокруглені кінці |
| Колір | Золотий |
- Ціна: 36 ₴/упаковка



